O firme

História firmy

Firmu založil v novembri 1990 Ing. Daniel Cech a naďalej ju osobne riadi. V roku 2014 sa firma transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Od začiatku je hlavným zameraním firmy poskytovanie služieb v oblasti predaja kancelárskych potrieb a výroby reklamy.

V tejto oblasti firma pôsobí dlhšie ako štvrťstoročie, čo je zárukou stability a ocenením zákazníkov a partnerov za služby, ktoré im poskytuje.

Filozofia firmy a ciele

Firemnou filozofiou je komplexne obsiahnuť činnosti predaja, služieb a poradenstva v oblasti kancelárskych potrieb a reklamy. Sú to služby a veci, ktoré nám spríjemňujú voľný čas alebo uľahčujú prácu v kancelárii, domácnosti, škole či v záhrade.

Základom každého obchodu sú dve strany: obchodník, ktorý ponúka tovar alebo služby a zákazník, ktorý kupuje. Dobrý obchod je vtedy, keď sú obidve strany spokojné. Naším cieľom sú iba dobré obchody.

Konečným cieľom je jednoducho, rýchlo a na jednom mieste splniť požiadavky zákazníka. Pre zákazníkov ktorí uprednostňujú osobný výber tovaru alebo sa potrebujú poradiť, je vhodné navštíviť niektorú z našich predajní. Pre tých, ktorí uprednostnia elektronickú komunikáciu alebo si nenájdu vhodný čas, je pripravený náš e-shop.

Zastupujeme výrobcov a distribútorov, ktorí svojimi výrobkami a službami zodpovedajú filozofii firmy a dodržiavajú kvalitu výrobkov a úroveň služieb . V našej ponuke tovarov sa stretáva celý svet zastúpený značkami KOH-I-NOOR, FABER-CASTEL, CENTROPEN, JOVI, STABILO, PARKER, PILOT, MAPED, ROTTRING, SCHNEIDER, NOVUS, HAN, CASIO, FELLOWES, DONAU, BIELLA, MONDI, PRITT, KORES, ARGUS, STILL, DITIPO, ŠEVT, EKONSPO, IGAZ …

Našimi zákazníkmi sú nielen veľké a stredné podniky, úrady štátnej a obecnej správy, ale aj veľa malých firiem a živnostníkov. Pre každého zákazníka máme na výber systém komunikácie a obsluhy, ktorý mu najviac vyhovuje.

Našou výhodou je komplexné poznanie oboru a dlhoročné pôsobenie na trhu, ktoré vieme využiť v prospech nášho zákazníka.