Potlač textilu

Naša spoločnosť Vám ponúka  profesionálnu potlač rôznych druhov textilných materiálov a artiklov či už pre Vašu reklamu alebo voľný čas. Rôznymi technológiami, rýchlo, kvalitne a podľa Vašich predstáv.

Sieťotlač

Sieťotlač je grafická technika, ktorej princíp spočíva v pretláčaní farby cez prestupné miesta šablóny. Je to univerzálna technológia na potlač rôznych materiálov (tašky, tričká, tielka, mikiny, bundy,…). Zaručuje vysokú kvalitu, rýchlosť a presnosť až do najmenších detailov, je vhodná aj na viacfarebnú tlač. Má výbornú stálosť farieb, vysokú odolnosť voči praniu a dlhú životnosť samotnej potlače. Podstatnú časť procesu tvorí príprava šablóny, nastavenie tlačového zariadenie a miešanie priamych farieb, preto sieťotlač odporúčame pri väčších množstvách (od cca 50 ks).

Flokovanie (nažehľovanie)

Potlač textílií pomocou zažehľovacích gúm, vhodná pre malé a stredne veľké zákazky. Požadovaný motív sa vyreže pomocou plotra, separuje a pomocou termolisu zažehlí na textíliu. Farebná škála a farebná stálosť potlače je neobmedzená. Výhodou sú pevné a ostré hrany grafiky, nevýhodou nemožnosť použitia farebných prechodov a fotografie. Na tento typ potlače ponúkame transferovú potlač textilu. Nevýhodou tohto typu potlače je krátka životnosť a len svetlé odtiene podkladu.

Digitálna potlač

Technológiou priamej digitálnej tlače je možné potlačiť aj 1 kus textilu, preto je vhodná pre potlač menších množstiev. Farebnosť a komplikovanosť nehrá žiadnu rolu, pretože vysoké rozlíšenie zabezpečuje vysokú vizuálnu ostrosť a pestrosť farieb. Digitálna potlač textilu sa vyznačuje širokou paletou farieb, designu, motívov, možnosťou potlače z obrázkov a fotografií. Má vysokú kvalitu tlače a farebného rozlíšenia, ale nižšiu odolnosť voči praniu ako sieťotlač.

Strojové vyšívanie

Strojové vyšívanie textilu je vhodné pre čisté grafické motívy napr. logo, text, znak, meno, názov klubu alebo akcie, nápisy, znaky… Je vhodné najmä na reklamné účely pre firmy, športové kluby, spolky a pod., ale je vhodné aj pre osobné použitie ako darček.

Katalóg textilu